Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Hurdacı olarak hurda alan firmamız 20 yılı aşkın süredir hurda alımı  her tür maden ve ikinci el malzeme alımı yapmaktadır.

Piyasaya oranla %15 daha fazla ödeme yaparak hurda alımı yapıyoruz İstanbul da her konuma  geliyoruz nakit olarak ödeme yapıyoruz.

Hurda alımının yanı sıra bina yıkımı çatı söküm işleri kalorifer kazanı kesim işleri fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Bina ve fabrika yıkımların dan çıkan her tür malzemeyi değer kaybetmeden sökerek ikinci el malzeme olarak alım yapıyoruz .

Makine hurdası ve ikinci el makine alımı yapan firmamız her tür tarım sanayi denizcilik makinelerin alımını en yüksek fiyat ile yapıyoruz.

 

Bakırköy Hurdacı Maden Alımı

Bakırköy Hurdacı olarak her tür maden alımını İstanbul da her adresten gelip nakit olarak yapıyoruz.

Bakır hurdası her tür soyma yanık lama tenekeci tombak sac bakır kırma bakır hurdasını en yüksek fiyat ile alım yapıyoruz.

Alüminyum Hurdası alımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz her tür beyaz renkli alüminyum sert imalat atığı motor blok alımı yapıyoruz.

Krom hurdası ve krom malzeme alımı krom mutfak malzeme çeşitlerinin alımı ve satımını yapıyoruz.

Çinko malzeme çinko hurdası alımı yapıyoruz kesim söküm işlerini yaparak en yüksek fiyat ile ödeme yapıyoruz.

Kurşun hurdası alımı kurşun hurdası sökümü kurşun malzeme alımı yaparak piyasaya oranla % 20 daha fazla ödeme yapıyoruz.

Kağıt hurdası alımı yaparak her tür depo ve dükkanlardan kağıt hurdasını yükleme yapıyoruz en yüksek fiyat ile ödeme yapıyoruz.

Demir alımı sac hurdası çelik hurdası ekstra demir imalat atığı şantiye hurdası alımı yapıyoruz en yüksek fiyat ile ödeme yapıyoruz.

Şantiyelerden çelik kalıp iskele profil ve her tür malzemenin alımını yaparak en yüksek fiyat ile ödeme yapıyoruz.

Akü hurdası her tür akü hurdasını kapınıza gelerek alım yapıyoruz İstanbul da her adres den akü hurdası alımı yapıyoruz.

Kablo hurdası her türden kablonun alımını yapıyoruz kablo hurdasının resmini gönderin hemen fiyat verelim.

Sarı hurdası alımı her tür musluk kırıkları makine parçaları imalat atığı sarı su saatleri ve tüm sarı malzemelerin alımını yapıyoruz.

Kapı pencere hurdası alımı yapıyoruz iyi durumdaki malzemeleri ikinci el diğer ürünleri hurda olarak alım yapıyoruz.

Motor hurdası her tür motor hurdası alımı yaparak en yüksek fiyatı ödüyoruz motor hurdası alımlarında nakit olarak ödeme yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir