Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı piyasaya oranla %15 hurda demir bakır krom sarı alüminyum çinko kablo akü kurşun naylon alımı yapıyoruz. 2. el malzeme alımı da yapmaktayız. hurdacı denince ilk akla gelen firmaların başında gelen firmamız dürüst ve güvenilir hurdacı olarak bilinmektedir

Her tür hurdayı aynı gün içinde adresinizden gelip alıyoruz nakit olarak ödeme yapıyoruz. piyasaya oranla %15 daha fazla ödeme yapıyoruz. Esenyurt Hurdacı olarak hurda alan firmamız her tür hurdayı nakit olarak istenilen adresten gelip alarak peşin olarak ödeme yapıyor. Hurda satmadan önce bizden fiyat alarak hurda çeşitlerini tam değerinde satıp nakit olarak ödeme alabilirsiniz. Her tür hurdanın kesim söküm ve nakliye işlerini yaparak hurda alımı yapıyoruz.

 

Demir hurdası krom hurdası çinko hurdası kurşun hurdası  hurdası bakır hurdası alüminyum hurdası sarı hurdası  İstanbul da her adresten yapıyoruz. Akü Hurdası alımı her  tür tonajlı akü hurdasını en yüksek fiyat ile alım yapıyoruz . akü hurdası satmadan önce bizden fiyat alınız. Endüstriyel mutfak malzemelerin ikinci el olarak alımını yapıyoruz mutfak dolapları hazırlık tezgahı sıcak soğuk dolap gibi her tür malzeme alımı. Adet tane fark etmeksizin hurdanızı 2. el eşyanızı alıyoruz.

Esenyurt da hurda alımının yanı sıra bina yıkım işleri fabrika söküm işleri çatı kesimi kazan kesimi tank kesim işleri yapıyoruz. Hurda motor alımı her tür elektrik motorların alımı ve satımını yapıyoruz . hurda motor çeşitlerine yerinde değer verip nakit olarak ödeme yapıyoruz.

Esenyurt Hurdacı Bina Yıkımı

Esenyurt Hurdacı olarak her tür binanın yıkımını yapıyoruz. anahtar teslimi bina yıkımı yapan firmamız çıkan hafriyatı taşıyıp zemin kotuna indiriyoruz. Çıkan her tür hurdayı en yüksek fiyat ile alıp nakit olarak ödeme yapıyoruz. bizden fiyat almadan bina yıkımı yaptırmayın kirli pis her yeri yıkıyoruz. Fabrika söküm işleri yapıyoruz her tür çelik yapıların yıkımını yaparak çıkan her tür malzemenin alımını yapıyoruz.

Bina yıkımlarında her tür yetki ve izin işlerini yaparak güvenli bir şekilde yıkım yapıyoruz. Bina yıkımda gereken her tür ekipman ve araçlarla kısa sürede iş güvenliği kurallarına uyarak yıkım söküm işlerini yapıyoruz.  Bina yıkım işlerinde güvenilir olan firmamızdan günün her sasatinde fiyat teklifi veriyoruz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir