Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı Ve Hurda Alımı

Kartal ilçe genelinde ve çevresinde metal hurdası türleri alıyoruz. Hurda atıklarınızı bize satmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü saha takımlarımız adrese en iyi fiyat vermeye geliyor. Ayrıca, tam ödemeyi nakit olarak sağlıyoruz. En iyi hurda alım satım hizmeti için bizimle iletişime geçin. Kartal hurdacı firması Aydınlar haftanın tüm günlerinde herhangi bir saatte acil hurdacı olarak ulaşabilir.  Alo hurdacı olarak aradığınızda, hurda servisimizi hızlı bir şekilde size göndereceğiz.

 

Kartal bina yıkım işleri, enkaz kaldırma ve çatı söküm işleri yapıyoruz. Aydınlar Geri Dönüşüm şirketi olarak hurda karşılığında bina yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca yine hurda karşılığı depo ve bodrum kat temizliği yapıyoruz. İnşaat alanlarında kaba temizlik yaparız. Buralardan çıkacak metal hurdalarını özellikle demir uçlarını nakit ödeyerek satın alıyoruz. Detaylı bilgi için web sayfamızdaki hurdacı telefonunu arayınız.

 

İstanbul’un Anadolu yakasında önemli işler yapan bir geri dönüşüm firmasıyız. Özelliklede Kartal’da hurda alan ekiplerimiz mahalleler arasında gezmektedir. Buradan alım yaptığımız hurda çeşitleri arasında hurda metal ve diğer hurda çeşitleri var. Bu sayede de ekonomi için değerli atıkları boşa harcamıyoruz. Tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuz yüksek çevre duyarlılığına sahip kişilerdir. Ayrıca iyi müşteri danışmanlarımıza sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayede çevre dostu bir hizmet ile çevre temizliğine katkıda bulunup hurdacılık hizmetini sürekli canlı tutuyoruz. Firmamız kablo, krom, sarı, çelik, demir, alüminyum gibi hurda türlerini yüksek fiyatlarla satın almaktadır. Adrese hurdacı kamyonları ve yükleme araçları gönderiyoruz. Kendi saha kadromuz deneyimli ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Saha şeflerimize her türlü görüş ve öneride bulunabilirsiniz. Ayrıca geri dönüşüm şirketi olarak şantiye sahanıza çok sayıda konteynırı gönderme mümkünatımız vardır. İstanbul Kartal civarında tek amacımız, geri dönüşüm sürekliliğini artırmak ve hurda ticaretinden iyi bir kazanç elde etmenizi sağlamaktır. İstanbul hurda geri dönüşüm alanında güven veren bir şirket olarak, her nevi hurda için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sadece bunla da kalmıyor, anında ödeme yapıyoruz. Her türlü hurdayı alırken ne deponuza ne de araç gerecinize zarar vermiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir