Pendik Hurdacı

Pendik Hurdacı

Pendik Hurdacı Hurda metal alımında pendik hurdacı firması olarak her zaman hizmete hazırız. Firmamız her daim müşterileri memnuniyetini esas alan kalite standartlarına önem vermiştir. Bu sebeple de hurdadan para kazanmak isteyen herkese yönelik açık şeffaf bir şekilde çalışmaktayız. Şirket olarak ağırlıkla demir ve diğer metal hurdaları üzerinde yoğun çalışıyoruz. Faaliyetlerimiz büyük bir kısmı demir geri dönüşümü üzerine kuruludur.

Hurdacılık sektörü için İstanbul bulunmaz bir nimet, büyük bir ekmek teknesidir. Aydınlar Metal olarak bunun farkında olarak İstanbul’a ihanet etmek yerine geri dönüşüme dört elle sarılarak İstanbul’un temiz kalmasını sağlıyoruz. pendik gibi sanayi şehirlerinden ham madde olarak değerlendirebilecek her türlü hurda malzemeyi değerinde satın alıyoruz. Çöpe en ufak bir eşya atmıyoruz. Ayrıştırma ünitelerinden geçen her malzeme mutlaka bir işe yaracak şekilde tekrar kullanılıyor. Hurda işlerinin tehlikeli ve yorucu olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz. Firmamız çalışanları emeklerinin karşılığını tam almakta olup sigortalı çalışmaktadırlar.

Aydınlar Hurda Metal Geri Dönüşüm firması olarak aynı zamanda Pendik’te bina yıkımı, fabrika bozumu ve sökümü ile buralardan çıkan makinelerin satın alınması işlerini yapıyoruz. Fabrika ve diğer yapıların çatı söküm ve kesim işlerinde nitelikli bir işçilik ile başarılı sonuçlar alıyoruz. En az riskle yıkımını gerçekleştirdiğimiz konutlardan çıkan demir hurdalarını yüksek fiyattan değerlendiriyoruz. Yine binadan yıkım öncesinde çıkan ne malzeme varsa durumuna göre 2. el yada hurda olarak değerlendiriyor nakit parayla satın alıyoruz.

Pendik’te hurda alan hurdacı ekiplerimize kolayca ulaşmak için lütfen bize telefon açınız. Ekiplerimiz firmamıza ait hurdacı araçları ile çok kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek hurdanızı yerinde tartar, araca yükler ve parayı size hemen orada peşin olarak öder. O yüzden bu civarda bizden hurda fiyat teklifi istemeden hurda satışı yapmayın. Aksi taktirde hurda satımında zarar etme ihtimaliniz mümkündür. Bu nedenle de bizden aldığınız fiyatları mutlaka karşılaştırma yapınız. Hizmet kalitesiyle adından söz ettiren Aydınlar Metal size nakit ve anında ödeme sözü veriyor. Bizi arayıp adres ve hurda bilgisi paylaşarak kolayca fiyat öğrenebilirsiniz.

Pendik Hurdacı” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir