Şile Hurdacı

Şile Hurdacı Firması Aydınlar Hurdacılık

İstanbul’da şirket olarak hurda malzeme alımı ve ikinci el eşya alım satımı işleri yapmaktayız. Ayrıca Aydınlar Geri Dönüşüm olarak bina yıkımı, çatı sökümü, yangın merdiveni kesimi gibi işleri de profesyonel anlamda yapıyoruz. Yıkım enkazından çıkan hurda demiri yüksek fiyattan satın alıyoruz. Şile hurdacı firması olan şirketimiz telefon ile ulaşmanız halinde adresinize hurdacı servisi gönderiyor.

 

Aydınlar Hurda Metal olarak Şile’de hurdacılık işini gerçek anlamda yapan ilk firmalardan biriyiz. Bu işi en iyi şekilde devam ettirmek için de tüm gücümüzle çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için mümkün olduğunca hizmet kalitemizi düşürmüyoruz. Şile’de hurda alan ekiplerimiz özellikle hurda krom, sarı, demir, bakır ve alüminyum alımlarında hem adrese geliyor hem de nakit ödüyor. Firma olarak aynı zamanda endüstriyel üretim yapan bölgelerden atık alımları yapmaktayız. Çalışma sahanızdan boş konteyner bırak dolusunu kaldır yöntemi ile her tür çöp ve atık hurdasını alıyoruz. Bu sayede hem atıklarınız fabrikada birikmez hem de bunlardan para kazanmış olursunuz.

 

Ülkemizde doğal kaynaklarımızın sınırlı olması nedeniyle dikkatli kullanılmadığı taktirde bir gün bu kaynakların tükeneceği şüphesizdir. Ayrıca birçok çevresel sorunların gittikçe arttığı da malumdur. Bunların önüne geçmek için geri dönüşüm sitemleri yani hurdacılık mutlaka yapılmalıdır. Türkiye’mizde son yıllarda moda olan hurda metal geri dönüşüm işlerini biz Aydınlar Metal olarak yıllardır İstanbul Anadolu yakasında Şile’de hurdacı olarak uyguluyoruz.  Bu sayede kaynak israflarının önlenmesini yerinde ve zamanında gerçekleştiriyoruz. Firmamız sanayi kuruluşlarından ve Şile mahallelerinden her tür hurda malzemeyi satın almaktadır.  Şile ve civarı firma sorumluluk alanımızda olması nedeniyle özellikle atık toplama işlemleri de yapmaktayız. Bizi arayarak sizler de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Size ödeme olarak nakit para vereceğiz. Bölgede uzun yıllar gelişen teknolojilere ayak uydurarak hurdacılık yapmaktayız. Ayrıca prensip olarak asla itibarı paradan gelen bir unvan olarak görmüyoruz. İş kalitemizi bölge esnafından her zaman sorabilirsiniz. Aydınlar Hurdacılık olarak geri dönüşümün tüm aşamalarında görev alan bir firmayız. Şile’de çevre koruma çalışmalarına büyük katkıda bulunuyoruz. Çalışmalarımız sayesinde hiçbir değerli metal çöpe gitmiyor. Aksine geri dönüşüme giderek tekrar kullanıma kazandırılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir