Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı Kuruluşu Aydınlar Geri Dönüşüm

İstanbul Sultanbeyli ilçesi genelinde geri dönüşüm alanında çalışıyoruz. Adrese gelen hurdacı ekiplerimiz tüm hurda çeşitlerini satın alıyor. Üstelik araç ve ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız hurda geri dönüşüm sektöründe güven veren firmalar arasındadır. İstanbul Anadolu yakasında her tür hurda alım satımında İstanbul hurda piyasası verilerine göre fiyatlandırma yapmaktayız. Aydınlar Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri olarak İstanbul’da her gün daha büyük işlere imza atıyoruz. Hem sahada çalışan ekibimiz hem de yöneticilerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için görüş ve önerilerinize açıktır.

 

Aydınlar Hurda Metal ve Geri Dönüşüm şirketi olarak bakır, krom, sarı, demir ve alüminyum hurda türevleri başta olmak üzere her nevi metal hurdasını satın almaktayız. Haftanın her günü Pazar günleri de dahil Sultanbeyli merkez ve diğer mahallere hurdacı servis araçlarımızı gönderiyoruz. Elinizde, iş yerinizde veya deponuzda bulunan hurdalar için en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Bizi aramdan asla hurda satışı konusunda kararlı olmayın. Üretim sahalarına hurda biriktirme sistemleri gönderiyoruz. Kırpıntı, uç, parça vb. atık hurdalar için bize telefon ediniz. Maddi değeri yüksek hurda cinsleri için mutlaka fotoğraf gönderin. Bizden aldığınız hurda fiyatlarını teyit amaçlı diğer firmalara sorarken net ağırlık belirtin. Fire oranlarını mutlaka kontrol edin. Bölgede en büyük hurda metal geri dönüşüm ve tedarikçisi olarak en çok araiş hurdası çıkan üretim atölyelerine hurda biriktirme sistemleri bırakabiliriz. Çalışma mantığımız genelde şöyle işler: konteynerler dolduğu zaman bize haber edersiniz. Sizlerin de müsait olduğu bir saatte gelir alırız. Tartar çıkan hurda tonaj ve fiyatına göre size nakit ödeme yaparız. Aldığımız konteynerin yerine hemen boşunu bırakırız. Böylece üretim yerinizde her zaman boş bir konteyner bekliyor olur. Ayrıca firmamız hurda konteyner satın almaktadır.

 

Sultanbeyli’de hurda malzemelerinizin en gerçekçi fiyatını öğrenmek için bizimle temasa geçiniz. Adresinize kadar hurdacı gönderebiliriz. İddialıyız ki bizden aldığınız hurda fiyatlarını karşılaştırma yapabilirsiniz. Hem de ödeme yöntemimiz daima nakit olarak yapılır. En net hurda fiyatı bilgisine ulaşmak için fotoğraf göndermeniz faydalı olacaktır. Bizi arayarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir