Tuzla Hurdacı

Tuzla Hurdacı Şirketi Aydınlar Metal

Firmamız İstanbul geri dönüşüm sektöründe uzun yıllar hurda metal tedarikçisi olarak çalışmıştır. Şuan ki mevcut konumumuz ise geri dönüşüm fabrikalarına doğrudan ham madde temini sağlamaktır. Bakır ve alüminyum gibi değerli hurda cinslerini bize satarak ülke ekonomisine katkıda bulanabilirsiniz. Hurda fiyat tarifelerimiz çoğunlukla piyasada dolaşan fiyatlardan yüksek olmaktadır. En net fiyat bilgisini bize whatsapp ile fotoğraf gönderip öğrenebilirsiniz. Aydınlar Hurda Metal Geri Dönüşüm şirketi olarak Tuzla’nın her semtine hurda arabaları gönderebiliriz. Bize konum göndermeniz yeterlidir.

 

Kendi araçlarımız ile Tuzla’da 7 gün 24 saat “alo hurdacı” hizmeti veriyoruz. Hurdanızı güvenilir kantarlarda hassas bir şekilde tartıyoruz. Paranızın tamamını peşin elden ödüyoruz. Toptan hurda alımlarında ödeme tutarının yüksek olmasına bağlı olarak dilerseniz banka işlemi yapabiliriz. Hurda kablo alımları için adrese hurdacı servisi gönderebiliriz.

 

Firmamız bünyesinde geri dönüşüm imkanı olan maddelerin toplanması, satın alınması, ayrılıp temizlenmesi gibi işlemler yapılmaktadır. En çok satın aldığımız hurda cinsleri demir, sarı, bakır, alüminyum, bronz ve kromdur. Bizden hurda ekspertiz talebiniz olursa keşif aracı gönderebiliriz. Tuzla genelinde hizmet veren hurdacı ekspertiz ekibimiz gerekli değerlendirmeyi yaptıktan sonra size fiyat bilgisi verilecektir. Hurdacılık sektöründe yıllarını harcamış deneyimli kadromuz ile sahada tam bir takım halinde çalışıyoruz. Size hurda geri dönüşüm konusunda tam anlamıyla çözüm üretmekteyiz.  Tuzla ilçesinde hurdacı firması olarak hem devlet kurumlarına hem de özel sektöre bina yıkımı, çatı sökümü, duvar kırımı gibi işlerde profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamıza ait tam donanımlı iş makineleri ve nakliye kamyonları mevcuttur. Yıkılan yapılara ait her tür hurda malzeme yerinden satın alınır. Tutarı size anında peşin para olarak ödenir. Aydınlar Metal Hurdacılık’tan fiyat alarak hurdanızın gerçek kalitesini ve değerini öğrenebilirsiniz. Çünkü hurda metaller konusunda deneyimli ekibimiz hurdanızı inceler, gerekirse numune incelemesi yapar. Böylelikle hurda satışında asla zarar etmezsiniz.

 

İstanbul Anadolu Yakasında verdiğimiz hizmetleri şu şekilde açıklayabiliriz;

Kalorifer Kazan Sökümü: Kazan dairesini gerekli araçlara zarar vermeden söküp satın alıyoruz. Böylece yenisi ile değiştirmeniz oldukça kolaylaşır.

Çatı Kesim İşleri: Fabrika gibi çelik yapıların çatı kesim ve söküm işlerini yaparak çıkan hurdayı satın alıyoruz.

Yangın Merdiveni Sökümü: Kullanılmayan demir yangın merdivenleri keserek satın alıyoruz. Çevreye zarar vermiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir