Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı Uzun süreden beri Ümraniye’de gerçekleşen kentsel dönüşüm projelerinin bir parçası olarak, hurda sanayi büyük bir canlanma yaşamamıştır. Geri dönüşümde tahrip edilen demir, bakır, sarı, çinko, alkopant ve alüminyum gibi hurda varyantlar, bu bölgede hurda endüstrisi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmuştur.

Kentsel dönüşümdeki bu büyük artış, bölgenin çok az deneyimi olduğu ve hurda ekipmanı ile donatıldığı için birçok problem getirmiştir. Bu noktada, Ümraniye ve çevresi konusunda, uzman kadrosuyla gün boyu hizmet veren Aydınlar Hurda metal olarak hizmet vermekteyiz. Ümraniye ve çevresindeki eski binaları imha ediyoruz, yıkım kararı verilen binaları planlı bir şekilde imha ediyoruz. Ayrıca enkazdan da hurda metal satın alıyoruz. Şirketimiz Aydınlar Hurda Geri Dönüşüm büyük ve köklü bir işletmedir. Doğal olarak müşteri memnuniyeti sonucuna büyük önem vermekteyiz. Firma olarak mevcut hurda alım fiyatlarının piyasa fiyatlarının üstüne çıkması önceliğimizdir. Yine bina yıkım fiyatları ise piyasa fiyatlarının altındadır. Bu nedenle, yıkım ve hurda satışlarınız için firmamız Aydınlar Hurda Metal Geri Dönüşüm Ve Bina Yıkımı’ndan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Profesyonel anlamda hurdacılık yapan bir firma olarak müşterisine her zaman kaliteyi hissettirmiştir Aydınlar Metal. Ayrıca İstanbul Anadolu yakasında hurda alım satımında güven veren nadir kuruluşlardan biriyiz. Hurda toplama merkezlerimiz ve sahada çalışan elamanlarımız her zaman iş birliği içinde olmuş müşterisine kazanç sağlamıştır. Hurda tartımı olsun fiyatlandırması olsun her zaman şeffaf bir şekilde çalışmıştır. Ümraniye hurdacı ekiplerimizce defalarca hurda alımı yapılmış olan yerel işletmeler mevcuttur. Bunlardan hiç birinden bugüne kadar en ufak bir şikayet almadık. Bu da işimizi ne kadar ciddiye alarak yaptığımızın başka bir örneğidir.

Üstelik adrese gelirken hurda tonajı veya kilosu şartı koymuyoruz. Elinizde deponuzda ne varsa satın almaya talibiz. Verdiğimiz fiyatları sorgulama yapabilirsiniz. İster internetten isterseniz de bölgedeki hurda bayilerinden fiyat alıp karşılaştırma yapabilirsiniz. Ümraniye’de her mahallede çalışıyoruz. Bize hemen telefon edin ve size hurdacı araçları yollayalım. Üstelik en fiyatı veriyoruz. Her çeşit metal, demir, bakır alüminyum, kablo, sarı, çinko hurdası yüksek değerden alınır. Paranız elden anında peşin olarak verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir