Beyoğlu Hurda Alımı

Beyoğlu Hurda Alımı

Beyoğlu Hurda Alımı İstanbul’un en kalabalık yerlerinden biri olan Beyoğlu’nda hurdacılık alanında hizmet veriyoruz. Geri dönüşüm konusunda oldukça duyarlı olan bölge halkı ve esnafı hurdalarını çöpe atmak yerine biriktirip hurdacılara satıyor. İşte bu konuda da Aydınlar Metal olarak biz 7/24 gece gündüz demeden uygun araç ve ekipmanlar ile adrese gelerek her tür hurda malzemeyi satın alıyoruz. Hurdayı yerinde tartarız ve bu süreçte kesinlikle şeffafız dilerseniz başka bir tartıda da tartım yaparız. Hurdanızın değerinin toplamı size anında ödenecektir. Verdiğimiz hurda fiyatlarının tamamı güncel piyasa fiyatlarının oldukça üstündedir. Çünkü firmamız daima size hurdanızın gerçek fiyatını belirtir.

Beyoğlu’nda özellikle dükkan ve mağaza tadilatlarından çıkan hurda eşyaların alımı için aranmaktayız. Depo ve iş yerlerinden çıkan eski eşyalar ve raf hurdalarını iyi fiyattan kolayca satın alırız. Çevre esnafı, müşterileri ve halkı asla rahatsız etmeden çok dikkatli bir şekilde çalışırız. Personelimizin tamamı işini severek yapan samimi ve güler yüzlü kimselerdir. Kaba ve saygısız davranan hiçbir kimseyi işçi olarak çalıştırmayız. Bu nedenle de Beyoğlu hurdacı ekiplerimiz bölgede tutulmuş ve uzun süredir de iyi işlere imza atmıştırlar.

Ayrıca firma olarak Aydınlar Metal her geçen gün kendini her anlamda yenileyen hurda geri dönüşüm alanına yeni bir soluk getiren anlayışa sahiptir. Ticaretin her adımında müşterisine güven veren yönetici ve saha elemanına sahip olan kurumsal bir firmayız.

AYDIN METAL HURDA

Aydınlar Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak Beyoğlu’nun her yerinde bina yıkımı, çatı sökümü, tadilat, duvar kırımı ve her nevi hurda alımı işlerini yaparız. Bize telefon ederek adres vermeniz yeterlidir. Hurdacı ekiplerimiz dilediğiniz iş koluna göre gerekli araç gereç ile söylenen tarih ve saatte orada olacaktır. Aldığımız hurda cinsleri arasında yoğunlukla demir, alüminyum, kablo, bakır ve pvc bulunur. Bizden fiyat teklifi istemek için elinizdeki hurdaya ait fotoğraf göndermeniz oldukça yararlı olacaktır. Firmamız tarafından size en kısa sürede dönüş yapılacak ve hurda fiyat bilgisi ile diğer detaylı bilgiler paylaşacaktır. Hurdacılık konusunda Beyoğlu’nda bizi tercih ederek ayrıcalıklı müşteriler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir