Eyüp Hurda Alımı

Eyüp Hurda Alımı

Eyüp Hurda Alımı İstanbul Avrupa yakasının en eski yerleşim yerlerinden biri olan Eyüp’te hurda alımları yapıyoruz. Hurda metal geri dönüşümünde yıllarını geçiren bir firmayız. İşinde uzman bir kadroyla Eyüp hurdacı hizmeti veriyoruz. Her geçen gün hurdacılık sektöründe kendini geliştiren Aydınlar Metal Ve Geri Dönüşüm olarak hurdaya yüksek fiyat veriyoruz. Üstelik 7 gün 24 saat aralıksız hurdacı ekiplerimizle sahalardayız. Hurda alımında kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışına sahip elemanlarla çalışıyoruz.

Fabrika bölgelerinden çıkan her cins hurda malzemeyi yerinden ve gerçek değerinde satın alırız. Alüminyum ve bakır gibi değerli madenler için bizden mutlaka fiyat teklifi isteyin. İmalat artığı olan talaş, kırpıntı ve parça uç metaller için biriktirme kapları bırakıyoruz. Bunlar dolunca da talebiniz üzerine gelerek nakit para karşılığında satın alıyoruz. Bölge genelinde yaptığımız çalışmalar neticesinde birçok hurda malzemeyi doğrudan geri dönüşüme gönderdik. Ayrıca ikinci değeri olan eşyaları da tekrar kullanıma kazandırdık. Tüm bunları yaparken müşterilerimize çok iyi paralar ödedik. Bu civarda hizmet veren diğer hurdacılara nazaran hem daha iyi fiyat veriyor hem de hurda alımını daha hızlı yapıyoruz.

Eyüp’te atık yönetimi ve hurda geri dönüşümü konusunda uzman bir firmayla çalışmak isterseniz sizi ofisimize davet ediyoruz. Aydınlar metal olarak demir, bakır, maden hurdası, alüminyum ve kablo gibi hurdaları en yüksek fiyatlarla adresten alırız. Karışık hurdalar için ekpertizlerimizce değerlendirme yapılarak size dönüş sağlanacaktır. Firma olarak şantiye alanları ile fabrika sahalarından toptan hurda alımları yapmaktayız. Geri dönüşüm tesislerimizde her türlü ekipman mevcut olup hurdalar kalite ve türüne göre ayrıştırılır.

Aydınlar metal olarak Eyüp genelinde kentsel dönüşüm projelerinde yer almaktayız. Konut yıkımı, fabrika söküm ve yıkımı yapmaktayız. Yıkımda oluşan enkazı kolayca kaldırıyoruz. Burada oluşan tüm hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Moloz taşıma işlemini yasaların izin verdiği çerçevede bölge sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca moloz atım yerlerimiz belediye tarafından onaylanan yerleşim yerinden uzak ve dolgu malzemeleri biriktirilen yerlerdir. Firmamız bünyesinde çalışan işçilerin tamamı sigortalı çalışmaktadır. Ayrıca yapılan işin bilincinde iş güvenliği kurallarına uyarak çalışırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir