Fatih’te Hurda Alan Hurdacı

Fatih’te Hurda Alan Hurdacı

Fatih’te Hurda Alan Hurdacı Avrupa yakasında hurdacılık yapan güvenilir firmalar arasında önemli bir konumda bulunan Aydınlar Metal her nevi hurdayı satın almaktadır. Fatih’te hurdacı bulmanın en kolay yolu Aydınlar Metal’den geçer. Firma olarak burada haftanın 7 günü ve günün her saati hurda alımı yapmaktayız. Uzun süredir hurdacılığın yeni yüzü olan Aydınlar Geri Dönüşüm demir, bakır, kablo, alüminyum vb. hurda türlerini yüksek fiyattan almaktadır. Ayrıca da tüm mahallelerden kendi araçlarımız ile toptan hurda alım imkanımız mevcuttur.

Düşünmenizi istiyoruz. Bir hurdacı firması size ne kadar yakın olabilir? Firmamız Aydınlar Hurdacılık 20 dakika gibi kısa bir sürede yeterli personel ve araç gereç ile Fatih hurdacısı olarak hizmetinizdedir. Üstelik hurdanız depoda hatta sahada ise siz yorulmayın, zahmet etmeyin biz hurdanızı toplayıp araçlara yükleyelim. Siz size ödenen paranın keyfini sürün. Hurdanın olduğu her bölgede faaliyet gösterme yeterliliğine sahip bir geri dönüşüm şirketiyiz. Her geçen gün de daha iyi, kaliteli ve sürdürülebilir geri dönüşüm projeleri ile hizmetinizdeyiz. Mahalleler bazlı ve ilçe genelinde doğrudan hurdacılık faaliyeti olmaza dahi geri dönüşüm projelerini destekliyoruz. Belediye aracılığı ile okullar ve diğer devlet kurumları ile iş birliği içindeyiz. Bu nedenle de hurda satışında en doğru tercihiniz Aydınlar Metal olmalıdır.

DEMİR HURDASI

Fatih hurdacı firması olarak bakır, demir, sarı, kablo, nikel, petek, alüminyum ve pvc hurdası ile ikinci el her tür malzeme alımı yapıyoruz. Tecrübe sahibi saha kadromuz ve yönetim ekibimiz ile hurdacılık alanında kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Hurda fiyatları konusunda verdiğimiz güncel tarifeler İstanbul standartlarının oldukça üstünde olmaktadır. İstanbul Fatih ilçesinde hurda alımları yapan Aydınlar Geri Dönüşüm size en gerçekçi hurda değerini belirtmektedir. Üstelik kapıdan hurda alımlarında dahi ödemelerini nakit para ile yapmaktadır. Toptan hurda alımlarında bile en hassas elektrikli kantarlar kullanmaktadır. Hurdanıza fiyat teklifi almak veya doğrudan hurda satışı için adres vermek istiyorsanız bizi aramanızı önemle tavsiye ederiz. Her türden ve tonajda hurda adresten, iş yerinden veya doğrudan depolardan kolayca kendi iş makine ve araç gereç ile personellerimizce alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir