Şişli Hurda Alımı

Şişli Hurda Alımı

Şişli Hurda Alımı İstanbul Avrupa yakasının gelişmiş ilçelerinden olan Şişli’de hurda alımları yapıyoruz. 7/24 hurdacı ekiplerimizce kapıdan hurda alma imkanımız vardır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri bizim için oldukça önemlidir. Hurda tartım işlemini güvenilir hassasiyeti yüksek tartılar ile yapıyoruz. Hem de ödemelerimizin tamamını nakit parayla hemen yapıyoruz. Geri dönüşüm sektörüne yıllarını adamış Aydınlar Metal ve Hurda Geri Dönüşüm şirketi olarak atıl durumda olan ne kadar eşya varsa yerinde ve değerinde satın almaktayız. Hurda alım satımında güven konusunun en önemli unsur olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımızın tamamı mesleki eğitimini tamamlamış dürüst ve güvenilir insanlardır. Şişli’de hurda alımı yaparken hiç suretle hiçbir vatandaşı rahatsız etmiyoruz.

Fabrika sahalarından atık madde alımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. İmalat artığı tüm torna talaşları için bizi arayabilirsiniz. Size Avrupa yakasının en iyi fiyatlarını sunacağımızdan emin olunuz. Aynı zamanda Aydınlar Metal olarak inşaat alanlarından çıkan demir uçlarını yüksek fiyattan satın almaktayız. Bizden kolayca hurda fiyat teklifi almak için fotoğraf göndermeyi unutmayın. Şişli hurdacı firması olarak hurda alımı konusunda her tür ve her tonajda hurdayı yerinde zahmetsizce alırız. Ayrıca düşük tonajlı alımlarda hurda tartımı sahada olur. Tüm süreç denetlemeye açık bir şekilde yürütülür. Çalışan personelimizin tamamı uzman ve saha tecrübesi yüksek kimselerdir. Aldığımız hurdalar arasında genellikle demir, kablo, alüminyum, bakır ve diğer metal hurdaları çoğunluktadır.

Aydınlar Hurdacılık olarak uzun süredir Şişli genelinde hurda toplama ve hurda alımında hizmet veriyoruz. Burada tüm semt ve mahallelerde kapıdan hurda alımı yapma şansımız vardır. Faaliyet yürüttüğümüz süre zarfında büyük projeler yapmış bulunuyoruz. Geri dönüşüm sürecinden kazançlı çıkmak isteyen her yurttaşa kapımız açıktır. Bu civarda bina için malzeme sökümü, çatı kesim ve sökümü işleri de yaparız. Hitap ettiğimiz müşteri kitlemizin yelpazesi oldukça geniştir. Çünkü devlet kurumları, özel işletmeler, esnaflar, fabrikalar ve normal vatandaşlar ile yerel hurdacılardan toptan hurda alımları yapabiliyoruz. Dürüst hurda alım satım sistemi kuran bir şirket olarak her adımda müşterimize net bilgiler veririz. Para konusunda kesinlikle güvenilir olmayan çek senet gibi unsurlar kullanmıyoruz. Ödemelerimizin tamı tartımın hemen sonrasında nakit olarak yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir