Bina Yıkım Söküm Kesim İşleri

 

Bina yıkım söküm kesim işleri olarak İstanbul’da özellikle kentsel dönüşüm projelerinin yoğun yürütüldüğü bölgelerde bina yıkım  işlerinde hizmetinizdeyiz. Firmamızın bünyesinde bulunan donanımlı iş makineleri ve işinde uzman ekiplerle yıkım işlerinde güvenilir yöntemler uyguluyoruz. İstanbul’da her ilçede bina yıkım ve fabrika söküm işleri yapmaktayız. Fiyat almak için lütfen arayınız. Ayrıca hurda karşılığı ücretsiz yıkım ve söküm hizmetimiz vardır.

 

İşe başlamadan önce gerekli tüm güvenlik önlemlerini alan anadolu yakası hurdacı size güvenilir bir yıkım garanti ediyor. İlgili yönetmelikler gereği ince hesap yaparak hassas çalışıyoruz. Planlı bir şekilde yürüttüğümüz yıkım işleri neticesinde sorunsuz bir bina yıkımı gerçekleşmiş oluyor. Yıkım sonrasında enkaz alanından hafriyat ve molozların kaldırılmasına, nereye döküleceklerine kadar her şey plan dahilinde size önceden bildirilir. Tüm aşamalar onayınız dahilinde sistemli bir şekilde yapılır. Deneyimli çalışanlarımızla ihtiyaç duyduğunuz her konuda yardımcı olmaya hazırız. Bina yıkım söküm kesim işlerinde bizi arayarak belirlediğiniz gün içerisinde yıkımı yapmaktayız.

BİNA İÇİ SÖKÜM

Yıkım öncesinde yapının iç kısmında bulunan malzemelerin sökülerek veya kesilerek enkaza karışmasını önlemektir. Birçok malzeme ikinci olarak değerlendirilebilir. Bir kısmı ise doğrudan hurda malzeme olarak satışa hazır hale gelir.

 

YANGIN MERDİVENİ KESİMİ

Artık işe yaramayan atıl duruma gelmiş demir yangın merdivenlerini güvenilir bir şekilde keserek binanızdan uzaklaştırıyoruz. Dilerseniz çıkan metal parçaları yüksek fiyattan bize satabilirsiniz.

 

KAZAN DAİRESİ SÖKÜMÜ

Binaların genelde bodrum katına ısınma sistemlerinin merkezi olarak kurulan kazan daireleri bir süre sonra eskir. Ya da sistem komple değiştirilmesi gerekebilir. Doğal gazla ısınma sistemine geçen binalar eski kazanlarını en az hasarla binadan çıkarmak ve bunu satmak isterler. Bu konuda da Aydınlar Metal olarak profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Kalorifer kazanının zararsız bir şekilde sökümünü, ilgili metal aksam ve parçaların kesimini yapıyoruz. Dilerseniz çıkan tüm parçaları en iyi fiyattan satın alıyoruz.

 

ÇATI SÖKÜMÜ

Çelik yapıya sahip olan çatıların yıkım ve söküm işlerini kolayca yapıyoruz. Çıkan makas, metal uç, çelik profil gibi malzemeleri yerinde alıyoruz.

 

FABRİKA SÖKÜMÜ

Üretim sürecini bitirmiş olan fabrikaların makine ve diğer sistemlerini zahmetsizce söküyoruz. Söküm aşamasında hiçbir bahane ile makinelere ve çevreye zarar vermiyoruz. Hurdaya ayırmayı düşündüğünüz malzemeleri ise yüksek fiyattan satın alırız.

Bina Yıkım Söküm Kesim İşleri” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir