Şubat 6, 2019

Hakkımızda

AYDINLAR METAL HURDA GERİ DÖNÜŞÜM

İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere her noktada kapıdan hurda alımı yapıyoruz. Demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası için güncel hurda fiyatlarını anlık vermekteyiz. Bina yıkım işlerinde deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Şantiye sahalarından çıkan demir hurdası için en iyi fiyatı veriyoruz. Bizden whatsapp yolu ile teklif istemeyi unutmayın. Aydınlar Hurdacılık yılların tecrübesi ile İstanbul’da geri dönüşüm alanında çalışmaktadır. Piyasadan toplanan hurda metalin geri dönüşüm fabrikalarına gönderilmesinde aktif rol almaktadır. Özellikle demir, çelik, bakır, krom, kablo, alüminyum ve sarı hurdaları için en yüksek fiyatı sunuyoruz. Metal hurda alımı konusunda uzman bir hurdacı ekibi ile hizmetinizdeyiz. Şantiye, iş yeri, depo ve fabrika sahalarından imalat artığı hurdalarınızı satın alarak paranızı hemen ödüyoruz.

 

Üretim sürecinden artan imalat parça hurdaları gerçek değeri üzerinden almaktayız. Aydınlar Metal olarak her tür hurda ihalesine katılım göstermek için gerekli sertifika ve belgelerimiz mevcuttur. Geri dönüşüm tesislerimizin tamamında sigortalı işçiler çalışmaktadır. İstanbul’da bina yıkımı ve yapı bozum işlerinde ilgili bakanlık ve belediye yönetmeliklerine bağlı kalarak hizmet vermekteyiz. Gerekli güvenlik tedbirlerinin tamamını işe başlamadan alıyoruz. Yıkım alanlarında bulunan hurda demiri en yüksek fiyat ile satın alırız. Hurda alım satımında sıfır risk ile içiniz rahat bir şekilde hareket etmek istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. İstanbul metal borsasında güncel hurda fiyatlarını anlık takip ederek siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

 

İSTANBUL’DA HURDACI OLARAK NEDEN AYDINLAR METAL?

ANINDA FİYAT TEKLİFİ

Hurdaların fotoğrafını gönderin anında fiyat verelim. Whatsapp yada mail programı yardımı ile gönderdiğiniz hurda fotoğrafları çok hızlı bir şekilde değerlendirilip size fiyat bilgisi sunulur.

 

ADRESTEN HURDA ALIMI

Verdiğiniz adrese kadar gelip kolayca hurdanızı alıyoruz. Gönderdiğiniz konumdan her tonajda hurda hurda alımı yapıyoruz.

 

PEŞİN PARA ÖDEMESİ

Hurda değerini anında nakit olarak ödemekteyiz. Hurdanın tartımı sonrasında paranız anında peşin ödenir.

 

7/24 AÇIK HURDACI

İstanbul Anadolu Yakasında ve Avrupa yakasında her saat açık hurdacı olarak çalışıyoruz. Haftanın tam günü 24 saat mesai yapıyoruz. Bize her an telefon ile ulaşabilirsiniz.