HURDA BAKIR ALIMI

HURDA BAKIR ALIMI

İstanbul’da bakır hurdası alımı için her ilçede adrese kadar geliyoruz. En güncel fiyatlar ile hurda bakır almaktayız. Bakır kıymetli hurdalar arasındadır. Aydınlar Metal ve Geri Dönüşüm firması olarak bakır hurdacılığında lider konumdayız. İstanbul’un her iki yakasında da size en yakın hurda bakır alan hurdacı olarak aktif görev yapıyoruz. Bize iletişim sayfasındaki numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz. Her noktadan konum göndermeniz durumunda kolayca soyma bakır, boru, kırma, kırkambar ve bakır talaşı gibi çeşitleri çok iyi fiyatlardan alırız. Verdiğimiz fiyatların tamamı piyasa değerlerinin üzerindedir.

Deneyimli ekibimiz ile haftanın tüm günleri gece gündüz fark etmeden bakır hurdası alımı için hizmetinizdeyiz. Açıldığımız ilk zamanlardan itibaren hurda alım satımında güvene önem veren bir firma olduk. Bunu sağlamak için ise hem hassas hurda tartımı yapıyoruz hem de hurdanın gerçek değerini anında siz değerli müşterimize peşin para ile ödüyoruz. Geri dönüşüm alanında yıllarını harcayarak tecrübe sahibi olan bir şirketiz. Elektrik ve elektronik üretimi yapan işletmelerden ve hurdacılardan toptan bakır hurdası alımlarımız vardır. Kazançlı bir ticaret için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Hem hurdanız hakiki değerini bulsun hem de siz içiniz rahat bir şekilde hurda satışı yapmanın keyfini yaşayın.

 

Bakır alan firmalar arasında verdiğimiz yüksek hurda fiyatları ile öne çıkmaktayız. Aydınlar metal hurdacılık olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Geri dönüşüm alanının her sürecinde hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. İşletmemiz bakır hurdalarının istenilen ağırlıkta alımını yapabilmektedir. Adresten alımlar için belirli bir kilo şartımız yoktur. Her cins bakırı geri dönüşüme göndererek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktayız. Ayrıca hem yerinize geliyoruz hem de ödeme işlemini anında orada yapıyoruz. Sizin nakliye imkanınız var ise hurdacı merkezimize doğrudan da hurda bakır satışı yapabilirsiniz. Aydınlar Metal İstanbul’da geri dönüşüm sektöründe 20 yılı aşkın süredir hurdacılık yapmaktadır. Bunun verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile bilinçli bir şekilde müşterilerine faydalı olmaya çalışmaktadır. Hem geri dönüşüm tesislerinde hem araç gereç ve ekipmanlarda hem de personelde modern bir sistem ile çalışmaktayız.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir