HURDA ÇİNKO ALIMI

Hurda çinko alımı Aydınlar Metal mobil hurdacı ekipleri aracılığı ile İstanbul’da her noktadan çinko hurdası satın almaktadır. Hurda çinko alımı için adrese kadar gelen firmamız hurdanızın gerçek değeri size nakit olarak ödemektedir. Sadece çinko için değil diğer tüm hurda çeşitlerinde de en güncel fiyatları bizden öğrenebilirsiniz. Bizi haftanın her günü 24 saat telefon ile arayabilirsiniz. Tonajlı alımlarda olduğu gibi küçük kilolu hurda alımlarında da kapınıza kadar geliyoruz.

Her ilçede ve her mahallede hurda satışını bize kolayca yapabilirsiniz. Sadece bize konum göndermeniz yeterlidir. Hurdanızın tartımını güvenlik sertifikası olan elektronik kantarlarda şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Çinko hurdasının iş yerinden çıkarılması, sahalardan toplanması ve araçlara yüklenmesi gibi detayları dert etmeyin. Firmamız kendi personel ve araç gereçleri ile gereken tüm işleri çok kısa sürede yapacaktır. Hurdanızın güvenilir bir şekilde geri dönüşüme gönderileceğinden emin olabilirsiniz. Size hurdanızın toplam değeri anında peşin para ile verilecektir.

hurda çinko

hurda çinko

Çinko malzeme olarak birçok iş kolunda kullanım alanı bulmuştur. Bunun en önemli nedeni dayanıklı olmasına rağmen şekil verilebilir olmasıdır. Çatı sistemlerinde temel yapı malzemesi olarak kullanılan çinko bir süre sonra atıl duruma geldiğinde hurdaya ayrılması maddi açıdan olumludur. Ekonomik bir kazanım sağlayacak olan hurda çinkoları en iyi fiyattan bize satabilirsiniz. Çünkü yıpranan ve artık görevini yapamayan çinkoları o şekilde bırakmak doğrudan bir çevre kirliliğine yol açmaktadır. Üretim atölyelerinde ve fabrikalarda atık parça olarak bulunan hurda çinko için biriktirme üniteleri kurmaktayız. Detaylı bilgi edinmek için lütfen temasa geçiniz.

HURDACI

Hurdacılık alanında İstanbul’da 25 yıldır kesintisiz profesyonel anlamda hizmet veren bir firmayız. Çalışanlarımız işinde uzman ve müşterilerine saygılı kişilerdir. Hizmet kalitemiz her anlamda dört dörtlüktür. Hurda alımlarında çevreye zarar vermez ve gürültü yapmayız. Söz verdiğimiz gibi en kısa sürede hurdanızı alır paranızı peşin öderiz. Hurda çinko satışından en iyi kazancı elde etmeyi düşünüyorsanız lütfen bizi arayın.

Hurdanıza en iyi fiyatı almak için ücretsiz keşif elamanı isteyebilirsiniz. O kadar vaktiniz yoksa hurdanıza ait birkaç fotoğrafı bize gönderin. Size hemen fiyat teklifi sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir