Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı İstanbul hurdacı firması olan Aydınlar Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak her ilçeden hurda demir alımı yapıyoruz. Şeffaf tartımı bir ilke olarak benimseyen şirketimiz hassas elektronik kantarları tercih ediyor. Ayrıca siz değerli müşterimizin refakati ile dilerseniz başka bir tartım merkezi seçilebilmektedir. Üstelik hurda tonajına bağlı kalmadan her mahalleden evden, iş yerinden veya şantiye sahasından demir hurdası alabiliyoruz. Hurda bedelinin tamamını da nakit parayla hemen ödüyoruz. Hurda alım satımında güvenin adresi Aydınlar Hurdacılık ile tanışın.

 

Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında aktif bir şekilde hurdacılık yapan bir geri dönüşüm firmasıyız. Ayrıca hurda alım satım işlerinde daima müşteri güvenine önem veren bir kuruluşuz. İstanbul’da hem demir hurdası için hem de diğer hurdalar için güncel hurda fiyatı sunuyoruz. Hurda alımlarının tamamında adrese hurdacı aracı gönderebiliriz. Hiçbir zaman hiçbir bahane ile hurdacılık hizmetlerinde kaliteden taviz vermeyiz. Çalışanlarımızın tamamı müşterisine saygılı, işini hakkıyla yapan dürüst kişilerdir. Aydınlar Metal olarak toptan hurda demir alımlarında iş makineleri ve hurda yükleme polimleri sayesinde çok kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Kolayca geri dönüşüme gönderilen demirler size iyi bir kazanç olarak dönmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan hurda nakliye araçlarımız sayesinde size ek bir masraf çıkarmadan adresten her kiloda demir hurdasını çok kısa sürede alıyoruz.

 

Hurda demir alan hurdacı firmaları arasında gerek verdiği yüksek hurda fiyatı ile olsun gerekse yüksek tutarlı alımlarda dahi peşin ödeme garantisi ile olsun firmamız İstanbul’da öncü bir firmadır. Pik döküm, dkb ve ekstra hurda demir çeşitleri ile hurda inşaat demiri en çok aldığımız hurda demir çeşitleri arasında başı çekmektedir. Demir hammadde olarak en yaygın kullanılan metaldir. Bundan dolayı da geri dönüşüm alanında önemli bir paya sahiptir. İstanbul’da tecrübe sahibi çalışan kadrosu, modern iş makineleri ve araç filomuz ile her nevi hurda alım gücüne sahibiz. Hangi ilçenin hangi mahallesinde hurdanız varsa bize telefon açmanız yeterlidir. Açık adres bilgisi yanında whatsaptan konum da gönderirseniz hurda satış sürecini hızlandırmış oluruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir