Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Alımı İstanbul’da Aydınlar Metal ve Geri Dönüşüm firması olarak hurdacı merkezimizin sayesinde her adresten kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda tesisimiz aracılığı ile hurda kabloların ayrıştırılarak plastik korumasından sıyrılması ve bakır madeninin orya çıkmasını sağlıyoruz. Geri dönüşüm alanında yaklaşık 25 yıldır aktif bir şekilde sahada çalışan bir şirketiz. Fabrikalardan yoğun olarak kablo atığı alımları yapmaktayız. Aydınlar Metal olarak her tür hurda alım ihalesine katılma yeterliğine belgelerine sahibiz. Teklif ettiğimiz fiyatlar daima hurda piyasasının üzerinde gerçekçi değerlerdir.

Hurda Kablo Alımı Kablo daha çok elektrik sistemlerinde iletim amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistem içinde oluşan bir tahribat sonucunda kısa devre ve şase sonucunda kablo yenileme işlemleri yapılması gerekir. Bu durumda ortaya çok miktarda atık kablo çıkmaktadır. Ayrıca yapıların tüm elektrik sistemlerinin ilk kurulması veya yenilenmesi aşamasında da oldukça atık kablo ortaya çıkar. İşte bu atık kabloları en iyi fiyatlar ile Aydınlar Metal olarak biz yerinizde satın alıyoruz. Ülkemizde geri dönüşüm ekonomisinde tam kapasiteyle çalışan birkaç firmadan biriyiz.

KABLO HURDACISI

Gerek yönetim kurulumuz olsun gerek çalışan personelimiz yediden yetmişe herkes geri dönüşümün gerekli olduğunun bilincindeyiz. Hiçbir nedenle hizmet kalitesinde düşüş göstermeyen, her zaman hurda kablonuza gerçek değerini verecek olan ve daima hassas tartım nakit para ile ödeme yapan bir kuruluşuz. Hurda kablo almak için İstanbul’da bütün ilçe ve semtlere hurdacı servisi göndermekteyiz. Bize telefon ederek size en yakın hurdacı ekibimizi çağırabilirsiniz. Deponuzda ve iş yerlerinizde biriken hurda kablolar için en iyi fiyatı tercih etmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Her ağırlıkta ve cinste kablonuzu adrese gelerek kapınızdan en güncel fiyat ile nakit ödeyerek alıyoruz. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa tarafından yılların vermiş olduğu deneyim ile hurda ticareti yapan bir firmayız. Aydınlar Metal Hurda ve Geri Dönüşüm olarak hurdacılık sektöründe başarılı çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Özellikle hurda kablo çeşitleri için piyasanın oldukça üzerinde değer biçiyoruz. Geri dönüşüm alanında en önemli ham maddelerden biridir kablo. Bakır içerenler daha kıymetli olmaktadır. Bunun en önemli nedeni bakır içeren atık kablolardan geri dönüşüm sonucunda ortaya çıkan sıfır ürün kablo aynı kalitede ve saflıkta olmaktadır. Bu özellik bu oranlarda kolay kolay hiçbir geri dönüşüm malzemesinde olmamaktadır. Bizi haftanın her günü telefon ile ayarak kablo hurdalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Unutmayın İstanbul’da hurda alım satımında güvenilir hizmet almak için Aydınlar Metal’e bir sormak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir