HURDA SARI ALIMI

HURDA SARI ALIMI

HURDA SARI ALIMI Aydınlar Metal olarak hurda sarı alımları için İstanbul’un dört bir tarafında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelecek bir telefon ile kapıya kadar gelip her kiloda sarı hurdasını peşin para ile almaktayız. Satın aldığımız her hurdada olduğu gibi sarı hurdası alımlarında da en hassas tartılar ile ağırlık ölçümü yapıyoruz. Üstelik hurda tartım sürecimiz denetime açık  şeffaf bir şekilde yürütülmektedir. Firma olarak Aydınlar Metal Hurda Geri Dönüşüm alanında yetkili, bilgili ve tecrübelidir. Bu tecrübesini müşterilerine aktararak onların memnuniyetini kazanırken onlarında da para kazanmasına aracı olur. Her zaman samimi bağlar kurduğu müşterilerine dürüst ticaret anlayışı ile yaklaşır. Bahanelere sığınarak işini savsaklamaz. Aksine her daim işine dört elle sarılır. Verdiği sözün arkasında durduğu gibi müşterilerinin güvenini sarsmamak için iş sözleşmelerine de sıcak bakmaktadır.  

HURDA SARI ALIMI Hurdacılık alanında gerçekten hem İstanbul’da hem ülke genelinde hem de uluslararası piyasada kendini ispatlamış firmalardan biriyiz. Geri dönüşüme göndermek için sınırsız tonajda aldığımız pirinç hurdalarından şimdiye kadar alnımızın akıyla birçok müşterimize kazanç sağlamış olduk. Ayrıca oluşturduğumuz istihdam sayesinde sayısız personele ekmek kapısı açılmış oldu. İstanbul hurda pazarında kaliteli hurdacılık hizmetlerimizden haberdar olmayan yoktur. Çünkü hizmet politikamız gereği her geçen gün kendimizi geliştirmeye yemin ettik. Güvenli bir hurda alım satımı için Aydınlar Metali tercih etmeniz halinde bahsettiğimiz kaliteyi yaşayacak ve abartmadığımıza emin olacaksınız.

 

Bizimle beraber çalışan personelin tamamı sahada işine hakim, tüm süreci çok iyi şekilde yönetecek eğitime ve kabiliyete sahip kişilerdir. Ayrıca tüm personelimiz şirket politikalarını benimsemiş ve bu doğrultuda eylem söylem birliği geliştirmiştir. Bir aile gibi sektörde geçirdiğimiz her yıl birbirimize daha iyi kenetleniyoruz. Modern teknolojik aletlerle donatılmış ekipman ve araçlarımızı işimizi kolaylaştırması için sakınmadan kullanıyoruz. Bu sayede hurdaların kesimi, sökümü ve parçalanması ile araçlara yüklenmesi tamamıyla bize aittir. Hurda sarı alımları için çok rahat bir şekilde İstanbul’un her iki yakasında da her mahalleye hurdacı aracı gönderebiliyoruz. Dilerseniz doğrudan hurda merkezimize de hurda satışı yapabilirsiniz. Şirketimiz hurda fiyatlandırma prensibi olarak piyasayı anlık takip etmektedir. Dolayısıyla da size en güncel sarı hurdası fiyatları verecektir. Bizden 7/24 fiyat bilgisi almaktan çekinmeyin.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir