HURDA KURŞUN ALIMI

 

 

Kurşun hurda alımı İstanbul’da vermiş olduğumuz 25 yıllık hurdacı hizmetleri sayesinde tecrübe edinmiş bir firmayız. İstanbul’un her ilçesi ve bu ilçelere bağlı olan her semtten hurda kurşun alımı yapıyoruz. Kurşun hurdası için en iyi fiyatı size sunuyoruz. Ayrıca hurda ağırlığını öğrenmek için en hassas tartım yapan kantarlar ile çalışıyoruz. Hurdanızın toplam değerini size anında peşin para olarak ödüyoruz.

 

GERİ DÖNÜŞÜM HURDASI

Geri dönüşüm sektöründe kesintisiz hizmet veren Aydınlar Metal her tür ihalelere katılım şartlarını taşımaktadır. Ayrıca firmamız atık toplama, biriktirme ve ayrıştırma tesisleri işletmeyle ilgili lisans ve sertifikalara sahiptir. Haftanın yedi günü yirmi dört saat açık olan tesislerimiz aracılığı ile sürekli olarak hurda kurşun satın alabiliyoruz. Ayrıca her adrese kurşun hurdası almak için hurdacı servisi gönderebiliyoruz. Hurda kurşun fiyatları için lütfen telefon ediniz.

kurşun hurdası

Kurşun hurda alımı (kurşun) kimyasal özelliği nedeniyle solunması ve doğrudan cilde temas etmesi tehlikelidir. Yapısal özelliği nedeniyle ise düşük sıcaklıklarda eriyip sıvı hale gelebilir. Ham madde olarak genellikle çeşitli metallerle alaşım olarak kullanılır. Üretim olarak kurşun yüzde elli oranında geri dönüşüm alanından elde edilmektedir. Her geçen gün üretim tonajı artan bir madde olarak birçok sektörde kendini kullanım alanı yakalamıştır. Kurşun hurdası deponuzda, iş yerinizde veya evinizde ise lütfen kendinizi riske atmadan satış için bizi arayınız. Aydınlar Metal olarak lisanslı bir firmayız. Ayrıca tüm çalışanlarımız hurda kurşun ve diğer metal hurdaları konusunda eğitimli kişilerdir. İşinde uzmanlaşmış bir hurdacı ekibi ile çalışmaktayız.

 

Firmamız bünyesinde aktif kullanılan araç gereçler sektörde kullanılabilen modern yapıdadırlar. Bize fotoğraf göndererek hurda kurşunun fiyatını anında kolayca öğrenebilirsiniz. Unutmayın size en güncel ve en iyi fiyatı bizler sunacağız. Üstelik kendi araçlarımız ile tüm mahallelerde alım gücümüz vardır. Hurda alım satımında güvenilir adres olan Aydınlar Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm size nakit ödeme garantisi vermektedir. Hurda satışından hem para hem zaman kazanmak için mutlaka bizimle tanışın. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında hurdacı olarak her zaman hizmete hazırız. Tek yapmanız gereken iletişim sayfamızda yer alan hurdacı numarasını tuşlamak.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir