ÜRETİM HURDASI VE İMALAT ARTIĞI HURDA ALIMI

 

Üretim hurdası ve imalat atığı hurda alımı yapan firmamız Aydınlar Metal olarak İstanbul’un hurdacısı faaliyetlerimizi tüm hızıyla sürdürüyoruz. Üretim faaliyetleri sırasında veya sonradan ortaya çıkan hurda metal atıkları satın alıyoruz. Verdiğimiz fiyatlar en güncel hurda fiyatlarıdır. Siz değerli müşterilerimizin çalışma sahalarını işgal etmeden ve üretim aşamalarını engellemeden hurda alımına özen gösteriyoruz. Belirlenen zamanda belirlenen sürede önceden yerleştirilmiş konteynerleri alarak yerlerine yenilerini bırakıyoruz.

Kesinlikle sizden talep gelmediği halde zamanlanmış hurda alımı planının dışına çıkmıyoruz. İşinde profesyonel çalışanlar ile iş yapıyoruz. Çevre makinelere ve başka herhangi bir şeye hiçbir şekilde zarar vermeden sadece izin verilen hurda imalat artığı ve üretim hurdalarını alıyoruz. Bulunduğunuz yerden kolayca imalat artığı hurdaları alıyoruz. Ayrıca ihtiyacınıza göre iş yerinize değişik ebatlarda kasa bırakma imkanımız vardır. Sertifikalı kantarlarda hurda ağırlığı ölçümünü yaptırıyoruz. Genellikle araiş, metal torna talaşı, sondaj sonrası metal atıkları ve döküm hurdası satın alıyoruz. Üstelik Aydınlar Metal ödeme konusunda nakit para ile güvence vermektedir.

Finans ve maddi yönden hurda alım gücü oldukça yüksek olan firmamız sizi hiçbir zaman mağdur etmeden hurda alım periyotlarında otomatik olarak hurdanın tutarını size peşin öder.Üretim hurdası ve imalat hurda alımı İRTİBAT TEL 0534 933 26 60 .

üretim hurdası

üretim hurdası

ÜRETİM HURDASI

Güvenilir hurdacı olarak toptan metal ve madeni üretim hurdası ile hurda imalat artığı malzemeleri satın alıyoruz. Özellikle alüminyum talaş, alüminyum doğrama, krom kesik, çelik parçalar, sac artıkları, bakır parçalar ile demir uç hurdalarını yüksek fiyat garantisi ile adresten satın alıyoruz. Ayrıca üretim aşamasında yıpranmış olan her türden hurdayı satın alırız. İmalat sürecinde zarar görmüş kabloları, ölçü hatası bulunan paslanmaz krom, alüminyum gibi malzemeleri en iyi fiyatlar ile almaktayız.

Üretim hurdası ve imalat hurda alımı  Aydınlar Metal ve Hurda Geri Dönüşüm firması olarak yaklaşık 25 yıllık bir tecrübe ile İstanbul’da hurdacılık yapmaktayız. Endüstriyel üretim alanlarında yürüttüğümüz uzman geri dönüşüm faaliyetleri sayesinde sayısız fabrikaya doğrudan ham madde sağlamış oluyoruz. Bu kapsamda üretim tesisleri yoğun çalışan fabrikalarda ortaya çıkan araiş, metal talaşı ve imalat artığı eşyaları satın almaktayız. Hurda olmuş üretim artığı malzemelerinizi ekiplerimiz sahanızdan toplar ve araçlara yükleyerek tartıma hazır hale getirir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizleri arayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir